Зворотній дзвінок
методика Глена Домана

Відгуки покупців

Після перегляду програми на Новому Каналі відразу ж замовили 20 різних наборів карток. Наш Тіма, звісно, ​​факти напам'ять ще не розповідає, але ефект від занять колосальний. Дякуємо Вам за картки та за знання для нашого вундеркінда.

Валентина Борисівна, бабуся Тіми(2,9)

Подивіться, як ми займаємось! http://www.youtube.com/watch?v=zpsbm7FFjY8

vbogorod

Ми знайшли відео про ваші картки, може, комусь буде корисно, оскільки ми тільки після перегляду відео зрозуміли, якого вони розміру та як виглядають, відразу й купили, чим дуже задоволені. Спасибі вам!
Відео 1
Відео 2
Відео 3
Відео 4

родина Бойко

Набір виправдав усі очікування! Велика, досить міцна валіза, багато різних тем! Кожна тема окремо запакована в багаторазовий конвертик, дуже зручно. Картки дуже яскраві, зображення реалістичні та красиві! Брали на подарунок молодшій дочці, але й середньому синові у 5 років було цікаво роздивлятися та називати. Якщо не знав якогось жука чи ягоди, просив прочитати цікаві факти про них. Вчимося всією родиною. Старший, виявляється, у 10 років не знає дерев. Добре, що взяли картки із ламінацією!

Юлія Кондратьєва

Картки дуже класні. Донечці 10 місяців, дуже цікавиться ними. Старшим дітям теж подобається. З ними можна обговорити кожну картинку докладніше. За допомогою фактів (багато чого не знала і я сама) це виходить легко. Подобається, що кожна тема карток в окремому силіконовому конверті. До покупки дуже рекомендую! Картки не можна давати дитині в руки, це демонстраційний матеріал - показую все сама.

Ольга Михайлюк

Ми розвісили частину карток по квартирі постійно нагадували, хто де і як називається. Потім син сам почав показувати пальчиком і намагатися сказати. Дуже корисна валіза, рекомендую всім! Ми купували, як нам було майже два роки, жалкую, що не купили раніше. Корисніше показувати і називати з 6 місяців. Так дитинка швидше почне говорити.

Діана

Дуже дякую вам, що погодилися вислати ваші картки до Штатів. Посилання на ваш сайт мені дали друзі, на той момент у мене була ціла колекція дисків і карток по Доману, комплект "Розумниця" з Росії та навіть диски з флеш-картками з інституту раннього розвитку Домана. Шкода, що я не знала про ваші розвиваючі матеріали раніше, не варто було б витрачати гроші і час на все інше! Ваши картки вичерпують усі категорії, такого повного списку немає в жодному комплекті, і мені дуже подобається, що у вас немає мальованих картинок, а лише реальні фотографії у високій якості. Діти люблять ці картки і у кожного вже є свої переваги! Чекаємо з нетерпінням виходу нових карток, дякую ще раз!

Maria, John (6m.), Annabel (3y.o.), Tony (5y.o.)

Ще раз величезне вам спасибі за картки! Захоплені – це нічого не сказати! Запевняємо, що у жодному разі ваші авторські права не будуть порушені нами:)

Наталія Криницька

Хочу висловити вам подяку за вашу роботу. Ваші картки - чудові! Нам дуже подобається займатися ними. У нас вже зібралося кілька наборів великих і маленьких карток. Марки машин – це просто хіт! А від мене особисто величезна подяка за Прапори країн. Мені така тематика більше ні в кого з аналогічних виробників не зустрічалася. Нещодавно ще придбали картки англійською, і теж не розчарувалися, дуже сподобалися. Нас би дуже порадувало, якби ви випустили ще кілька наборів, наприклад на такі теми: 1. художні стилі у предметах мистецтва та архітектури (рококо, ампір, бароко) 2. історичний костюм різних епох 3. ретро транспорт, предмети (грамофон, телефон, старовинний годинник і т.д.) 4. "най-най" (найдовший міст, найвищий хмарочос, найглибше місце) 5. рослини, найпоширеніші у нас (подорожник, мати-й-мачуха, кропива, полин...) 6. і дуже бажане – знаки дорожнього руху (у міні варіанті). Будемо з нетерпінням чекати на нові набори.

З вдячністю, Олена та Віктор

Я купила! Це супер! Дякую, картки дуже сподобалися і дітям, і мені, і навіть нашому татові, який скептично ставиться до раннього розвитку. Мої дітки, відкривши роти, дивляться картинки, і вже повторюють англійські назви! Коштує задоволення недешево, але зроблено величезну роботу і вона того варта! Спасибі ще раз, треба підказати моїм знайомим іноземцям, це дуже добрий варіант вивчення мов для їх малюків (як і для наших діток) + енциклопедичні знання + читання + математика. В інших виробників принципи Домана не враховані, картинки поганої якості, і дискретності не дотримано, і шрифти.

мама Кузек (6 міс. та 4,5 років)

Дякуємо вашому колективу за виконану роботу над картками. Англійська мова запам'ятовується легко і невимушено у дітей, а й у дорослих, які з ними цікаво займаються. Дуже шкода, що немає подібних наборів іспанською та іншими мовами. Хочеться, щоб вони з'явилися якнайшвидше.

Марія

Купила валізу "Вундеркінд з пелюшок". Дууууже сподобалася, дитина ще не бачила, отримає лише на День Народження. Велике дякую!!!

Ирина Мелехова

Вже отримали ламіновани картки, і навіть випробували. Супер! Дуже подобається малюку, і я вважаю, що відкладається в голові в цьому віці більше, ніж батьки можуть дати. Ми вже півроку за картками Домана (просто словами) займалися, зараз я зробила перерву, тому що в самої вже голова пухне, вже не можу (перерва швидше для себе, йому подобається). Син їх не гризе, як гриз кубики Зайцева (як їх гризти, якщо їх на відстані показують?) Я, звичайно, показую не по 5 карток (так реально багато разів на день не виходить), а 3 рази на день весь набір, швидко - коли він сидить у стільчику після обіду; у ванні, коли миється і коли його діда одягає на прогулянку (так викручується, намагається втекти, а показуєш - так мовчить і дивиться - 2-х зайців, як то кажуть) а от коли грає і намагатися показати марно. Дякую ще раз, що займаєтеся такою потрібною справою і допомагаєте матінкам!

Олена та Глеб (1р7м)

Слова ми швидко освоїли, я їх тепер розрізаю на склади і ми будуємо всякі нові неіснуючі прикольні слова - і так діти починають читати та регочуть, справа хоча б іде:) Англійську мою вже добре освоїли, але ми окрім карток багато книжок на англ. читаємо та мультики в оригіналі дивимося. У картки я їм купу ігор придумала - і насиплю на килим кілька різних наборів - сортуємо за категоріями, і наприклад, дійти до кухні, де чекає чай з печівом - за картками-кочками, але кожен крок можна зробити, назвавши чи прочитавши, що там :) І вибери-принеси таке. Хоча питати - це не зовсім у стилі Домана, але моїм подобається у все це грати. Я ще з картинок лото роблю – у нас на УРА йде. Може, ще хтось щось цікаве підкаже?

мама Маші (3,5) та Саші (5,5)

Ми купили подарункову валізку малюку наших друзів на 1 рік. Подарунок просто диво - яскравий, красивий, важкий, значний, і це не іграшка на 2 дні, а ціла купа знань, з якою дитина займатиметься РОКАМИ! Рекомендую і на подарунок – будь-які батьки будуть вам вдячні, і собі - так як це економічніше, ніж купувати все окремо.

Оксана Григоренко, Київ

Дякую Вам за картки. Я показувала дитині з двох місяців. Ми дивимося їх українською, російською та англійською. І ось питання: коли у вас з'являться інші іноземні мови. Мій малюк дуже любить дивитися картки і мені не хотілося б упускати момент, коли його мозок, що активно зростає і все вбирає, поглинає всю інформацію, і ненав'язливо познайомити його з якомога більшою кількістю мов.

Христина

Будемо раді отримати ваші відгуки, зауваження та пропозиції.

Будь ласка, напишіть нам, які ще набори карток ви хотіли б придбати для своєї дитини, і ми обов'язково врахуємо вашу думку, приймаючи рішення про випуск нових наборів!

Передзвони мені


Моє ім'я:


Мій телефон: