Зворотній дзвінок
методика Глена Домана

«Парочки». Від 1 року

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Парочки» - захоплююча навчальна гра для малюків від одного року. Набір містить 15 пар карток з яскравими фото знайомих малюку предметів. Ігри з картками розвивають інтелект, увагу, пам'ять, логіку, уяву та дрібну моторику.Вiдео

Як грати:

1. Змішайте картки на столі або на підлозі картинками вгору та запропонуйте малюкові знайти пари однакових предметів.

2. Розкладіть перед малюком три картки: дві однакові та одну відмінну. Попросіть знайти зайву.

3. Покажіть дитині одну картку і попросіть знайти в будинку такий самий предмет.

4. Обговоріть з малюком форму, колір, матеріал та призначення предметів.

5. Розкладіть перед дитиною 3-5 різних карток і попросіть заплющити очі. Заберіть або замініть одну картку та запитайте, що пропало або змінилося.

6. МЕМО. Усі картки розкладаються на столі обличчям донизу і гравці по черзі перевертають по дві картинки, намагаючись зібрати пару. Якщо перевернута пара – гравець забирає її собі та зберігає за собою хід. Непарні картинки знову перевертаються і хід переходить до наступного гравця. Наприкінці гравці рахують очки – одна зібрана гравцем пара – одне очко. Перемагає той, хто має більше очок.

7. Логічний поїзд. Виберіть будь-яку картку та покладіть її на початку поїзда. Потім попросіть малюка знайти іншу картку, яка логічно пов'язана з першою карткою, і пояснити цей зв'язок (наприклад, обидва об'єкти одного кольору або форми, одного призначення, зроблені з одного матеріалу або обидва відносяться до їжі/іграшок тощо). Продовжуйте будувати поїзд, доки картки не закінчаться. Найважче знайти логічний зв'язок у останніх карток, допоможіть вашому малюку.

8. Характеристики. Викладіть багато карток і попросіть дитину відбирати ті з них, що підходять під запитання, що задаються. Наприклад що із них кругле? Зелене? М'яке? Квадратне? Різнокольорове? Смачне? Що з цього є у нас удома?

Розмір карток: 9.3*5.3 см
Матеріал: ламінований картон
Упаковка: ПВХ
Інструкція: доступна українською або російською мовоюПередзвони мені


Моє ім'я:


Мій телефон: