Зворотній дзвінок
методика Глена Домана

Книга-пазл «Кольори». Вiд 1 року

Якщо ваш малюк ще не знає назв кольорів (або знає, але плутає), то книга-пазл "Кольори" допоможе йому засвоїти їх в ігровій формі.
За допомогою посібника малюк вивчить 11 основних кольорів: жовтий, зелений, червоний, синій, помаранчевий, рожевий, сірий, фіолетовий, коричневий, білий, чорний.

Посібник призначений для дітей від 1 до 5 років.
Розмір книги-пазла: 22,5х12 см.
Матеріал: ламінований картон.
Книгу-пазл «Кольори» можна використовувати для таких ігор:

1. Запропонуйте дитині роздивитися картинки та озвучити, що на них представлено, наприклад, у жовтому кольорі (лимон, кульбаба, риба).

2. Після того, як малюк запам'ятав 2-4 кольори, скажіть йому, що налетів буревій та переплутав всі картки (дуйте емоційно на картки та швидко перемішуйте їх руками). Після того, "як вітер вщухне", попросіть вашого малюка допомогти вам навести порядок та знайти, наприклад, всі рожеві картинки, потім, наприклад, сині, зелені, жовті... Якщо у дитини не виходить, то виберіть колір, який вас цікавить (одну картку з 3-х кольорових блоків) і скажіть, що потрібно знайти, наприклад, всі картки жовтого кольору, тобто такі жовті картки, як кульбаба.

3. Відправляйтесь з малюком у захопливі мандри по дому у пошуках зеленого кольору в оточуючому просторі... Таким чином, ви можете опрацювати кольорову палітру у тому обсязі і кількості, які може сприйняти ваша дитина.

Ці ігри дуже цікаві для малюків, викликають у них багато посмішок та захоплення.Передзвони мені


Моє ім'я:


Мій телефон: