Зворотній дзвінок
методика Глена Домана

«Парочки за темами». Від 1 року

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Парочки на темами» - захоплююча навчальна гра для малюків від одного року. Набір містить 15 пар карток з яскравими фото предметів з різних категорій (2 овочі, 2 дерева, 2 іграшки, 2 ягоди і т.д.). Ігри з картками розвивають інтелект, увагу, пам'ять, логіку, уяву та дрібну моторику.Як грати:

1. Змішайте картки на столі або на підлозі картинками вгору та запропонуйте малюкові знайти пари предметів з однієї теми (категорії).

2. Розкладіть перед малюком три картки: дві з однієї теми та одну – з іншої. Попросіть знайти зайву.

3. Покажіть малюкові одну картку та попросіть знайти в будинку предмет із цієї категорії.

4. Запитайте малюка, які ще предмети на цю тематику він знає.

5. Розкладіть перед дитиною 3-5 різних карток і попросіть заплющити очі. Заберіть або замініть одну картку та запитайте, що пропало або змінилося.

6. МЕМО. Усі картки розкладаються на столі обличчям донизу і гравці по черзі перевертають по дві картинки, намагаючись зібрати пару. Якщо перевернута пара – гравець забирає її собі та зберігає за собою хід. Непарні картинки знову перевертаються і хід переходить до наступного гравця. Наприкінці гравці рахують очки – одна зібрана гравцем пара – одне очко. Перемагає той, хто має більше очок.

7. Логічний поїзд. Виберіть будь-яку картку та покладіть її на початку поїзда. Потім попросіть малюка знайти іншу картку, яка логічно пов'язана з першою карткою, і пояснити цей зв'язок (наприклад, обидва об'єкти одного кольору або форми, одного призначення, зроблені з одного матеріалу або обидва відносяться до фруктів/іграшок тощо). Продовжуйте будувати поїзд, доки картки не закінчаться. Найважче знайти логічний зв'язок у останніх карток, допоможіть вашому малюку.

8. Характеристики. Викладіть багато карток і попросіть дитину відбирати ті з них, що підходять під запитання, що задаються. Наприклад що із них кругле? Помаранчевий? М'яке? Ароматне? Різнокольорове? Смачне? Що з цього є у нас вдома?

Розмір карток: 9.3*5.3 см
Матеріал: ламінований картон
Упаковка: ПВХ
Інструкція: доступна українською або російською мовоюПередзвони мені


Моє ім'я:


Мій телефон: